Srpen 2008

A ještě jednou....

30. srpna 2008 v 12:38 *Me@blog*
Šílenec, já vím.........ale nemohla jsem si pomoct....... Prostě jsem našla hezkej obrázek vlka a bylo mě líto ho jen tak nechat:) Tenhle design by tu už měl nějakou chvilku zůstat.....možná:))

Vytlems.Kissa

30. srpna 2008 v 10:54 Spřátelené blogy
Krásný blog, Finsko, Finština, Evanesence, System of down, Children of Bodom......Design od Seemky, perfektní!A slečna nám svůj blog stěhuje....konkrétně SEM.

Pal Dragon

30. srpna 2008 v 10:49 Spřátelené blogy
Moje nové SBénko: Pal Dragon. Jestli máte rádi fantasy, můžete najít nový překrásný svět přímo u ní. Velice zajímávý vzhled a obsah perfektní, rozhodně mrkněte!

Diplomy za 3. Bleskovku

30. srpna 2008 v 10:19 Bleskovky
Omlouvám se že to tak trvalo, ale totálně nestíhám! Diplomy jsou dělaný jen na rychlo takže se omlouvám, kdyžtak napište co vy na ně.

A zase nový design

23. srpna 2008 v 18:38 *Me@blog*
Tak nic, ten druhý na mě byl moc "jemný", něčeho se chyťte, protože tady máme další změnu. Zkusila jsem to zas trochu jinak, začínám s tím být už i trochu spokojená. No uvidíme, třeba se mi časem povede nějakej hezkej udělat (hodlám pořádně cvičit:) nebo si konečně nějakej vyberu od Seemky:))

Nový vzhled blogu

23. srpna 2008 v 9:39 *Me@blog*
Včera jsem se rozhodla kompletně změnit desing mého blogu - nejdříve jsem prohlédla všechny designy mého SBénka Seemka, ale líbilo se mi juich tam tak hrozně moc že jsem si vůbec nemohla vybrat!
Ještě jednou jsem si teda zkusila udělat vlastní vzhled, záhlaví je dělaný v photofiltru ale jinak to nevypadá nic moc..... Snad je to aspoň lepší než ten první:))

Anna

22. srpna 2008 v 17:21 Spřátelené blogy
A máme tady další SBéčko! Adminka Anna má na perfektním blogu snad všecko o Nightwish, něco o Tarot, Finsku a podobně, doporučuji dlooouhou návštěvu!

Ghostwish

22. srpna 2008 v 14:25 Spřátelené blogy
Krásný blog, jako vždy Nightwish, Tarja, krásný vzhled, určitě mrkněte!

Ina Ireth Hyvönen

22. srpna 2008 v 14:21 Spřátelené blogy
Skvělý blog - Nightwish, Evanescence a podobný, prostě paráda!

Můj pohled s odstupem času

17. srpna 2008 v 21:14 Nightwish
Asi jsem se zbláznila..........A hned vám to sem musím napsat nebo mě trefí! Začalo to takhle: Hnusná sobota, lije jako z konve, nebe je celý zatažený a zima lezoucí pod kůži......depka sama o sobě a pak deprimující a urážlivá smska, prostě mi došly nervy, tak jsem vzala svou mp3ku, otevřela si okno a sedla si na parapet. Prostě jsem dál pokračovala s černýma myšlenkama, tak jsem pustila NW abych se trošku uklidnila a hádejte co se mi povedlo - pustila jsem hned za sebou anette a tarju a nevěřila jsem svým uším - Anette veselá, jasná píseň odzpívaná "bez pocitů", zato Tarja! Vážně nevěřím tomu co tady teď píšu, ale zkuste se zaposlouchat do Angels fall first, je to zazpívaný s takovým citem, smutkem, je to tak hluboký že by to nikdo jinej než Tarja takhle nezazpíval. Prostě má smysl, neuvěřitelně hlubokej, cítíte hudbu celým srdcem, ne jen jako poslech když se nudíte, je to něco víc než pár not s krásným hlasem, časem to jistě ucítí každej.
Vždycky jsem dala spíš na Anette, je to úžasnej usměvavej člověk s obrovskou chutí žít a užít si to, v jejích písních je cítit ta hromada elánu a radosti jenom z toho že tu píseň může zpívat, že je to až neuvěřitelný, ale teď když se na to tak podívám, v písních s Tarjou jsou spíš tmavší pocity, Anette nejspíš nemá hlas ani náladu na depresivní písně...... V některých písních se už náznak citu a hudby v srdci ukazuje, třeba taková Eva je zazpívaná nádherně, ale nikdy to nebude takový jak když se Tarja otevře hudbou, všechny pocity jdou ven v notách, smutek píše osnovu otevřenou klíčem pochopení, noty jsou kreslený hloubkou citů.......Nemám pro tohle slov, zkuste se nad tím zamyslet.......Nesnažím se vám tady vsugerovat že Anette je nemožná, není to pravda, je skvělá zpěvačka, má nádherný hlas, ale Tarja dá VŠECHNY city najevo hudbou, jsou v ní slyšet, u Anette to v hudbě cítím jen tu radost a štěstí......
Teď se musíte divit co je to za magora co tohle píše, mám prostě černý období - nenávidím filozofii a teď tady píšu takový nesmysly pro toho kdo hudbu "jen slyší". je potřeba ji ucítít, každý zlomek sekundy tónu v sobě něco má, kdo na to přijde, je člověk s neocenitelnou schopností vidět, slyšet a cítit věci v hlubším smyslu, ne jako povrchní zdání co vidí každej....... nedivte se tomu co jste si teď přečetli, jsem na tom teď blbě, není kolem mě moc lidí co by mě podrželi, tak se snažím dát to najevo třeba tímhle......... Klidně napište i svůj názor, chci vědět, jestli vám připadám jako naprostej idiot nebo jestli se nad tím dokážete alespoň maličko zamyslet jako já.......

3. Bleskovka

15. srpna 2008 v 17:17 | Wolf |  Bleskovky
Hello all my friends, máme tady třetí bleskovku!
1. Cawky, jak se máte? U nás lije jak z konve!
2. Ještě jednou vás poprosím o hlásek v SONB, jsem v posledním kole!
3. Jaká je vaše oblíbená kapela nebo zpěvák/zpěvačka?
4. Co si myslíte o mém blogu?
5. Metal 4ever, co vy na to?
6. Co si myslíte o stylu "EMO"?
7. CO BYSTE CHTĚLI NA DIPLOM?

Jsem v posledním kole SONB!

15. srpna 2008 v 17:08 *Me@blog*
Všechny zdrawim a přicházím s prosbou: dostala jsem se do posledniho kola sonb a shanim hlasky, Mohli byste pro me prosim hlasovat tady?

Diplomy za 2. Bleskovku

14. srpna 2008 v 21:08 Bleskovky
Omlouvám se že to tak trvalo, ale přece jste se dočkali, hlavně dejte vědět jak se vám líbí!

2. Bleskovka

11. srpna 2008 v 13:59 Bleskovky
1. Čawky, jak se máte?
2. Jaký styl hudby posloucháte?
3. Oblíbené zvíře
4. Oblíbená barva
5. Oblíbené číslo
6. Co se vám na mém blogu líbí/nelíbí?
7. Dali byste mi hlásek v SONB?
8. Co byste chtěli na diplom?

Obrázek Tarji a Anette

8. srpna 2008 v 16:34 Moje tvorba
Baví mě různá tvorba grafiky a obrázků, tak jsem si dnes odpoledne s pár obrázky pohrála a vytvořila tohle:Pro zasmání

8. srpna 2008 v 16:24 Nightwish
Ne vždycky všechny fotky vypadají tak jak vypadat mají. Mám tu pár krásnejch fotek NW, ale trošku jinak než je znáte:))
Když Tuomase přestane bavit focení.......
Tuomi a Nettie - marný pokus o maskování?
Emppu pozor, konkurence:))
Marco taky nemá vždycky svůj den:))
Emppu kam letíš?
Gravitace funguje....
Njn, sranda musí být:))
Dobrou chuť:))
Tuomi, to je jen Marco......

Seemka

8. srpna 2008 v 15:48 Spřátelené blogy
Krásné stránky o grafice, adminka vyrábí úžasné layouty - designy na blog na přání, blog na 100% stojí za nakouknutí!!!

Marťulinas

8. srpna 2008 v 15:44 Spřátelené blogy
Blog mé trhlé kámošky, pro všechny, kdo se rádi zasmějou, světlý a veselý design a ještě veselejší adminka:))